Voor klanten ontstaat een breder aanbod – van duurzame verpakkingen tot hygiëne- en poetsproducten – ondersteund door een internationaal netwerk in 37 landen. Voor medewerkers verandert er weinig in de dagelijkse praktijk: de bedrijven behouden hun eigen identiteit en blijven grotendeels zelfstandig opereren. Tegelijkertijd ontstaan er extra kansen voor kennisdeling, innovatie en groei.
Sterkere positie in de markt
Door de samenwerking bundelen de drie bedrijven hun merken en expertise. Daarmee willen ze hun positie in Europa en wereldwijd verder versterken.
Directie en aandeelhouders
De meerderheid van de aandelen komt in handen van de huidige aandeelhouders van de Dimensio Groep. De familie Malipaard en Sander Ekhart nemen een minderheidsbelang. Oprichter Gerrit Malipaard blijft betrokken als adviseur, terwijl Sander Ekhart als CCO verantwoordelijk blijft voor de commerciële koers van Euro Products.
Het nieuwe directieteam bestaat uit Caspar Jacobs (CEO), Nordin Bellari, Dolf van der Leden en Arnaud Gosman namens de Dimensio Groep, en Marcel van der Zwan en Sander Ekhart namens Euro Products en Boso.
Over de bedrijven
- Dimensio Groep (Almere) – innovatieve verpakkingsoplossingen met focus op duurzaamheid.
- Euro Products (Maassluis) – specialist in hygiënepapier, poetsdoeken en dispensers, actief in 37 landen.
- Boso (Sneek) – expert in non-wovens en wet wipes.
De transactie is nog onder voorbehoud van goedkeuring door de toezichthouder.
Bron: Euro Products