De deelnemers van Cordaan zijn al bijna twintig jaar actief op de Amsterdamse metrostations. Het werk biedt hun volgens de zorgorganisatie de mogelijkheid om werkervaring op te doen, vaardigheden te ontwikkelen en verantwoordelijkheid te dragen.
Succes Schoonmaak verzorgt binnen de samenwerking de professionele begeleiding, de benodigde materialen en de afstemming van de werkzaamheden. Ook staat het schoonmaakbedrijf garant voor de kwaliteit van het schoonmaakwerk.
De verlenging is ondertekend door Claudia Zuiderwijk, algemeen directeur en voorzitter van de directie van GVB, Jan Kes, directeur van Succes Schoonmaak, en Douwe van Riet, lid van de raad van bestuur van Cordaan. Met de samenwerking willen de drie organisaties bijdragen aan zowel schone metrostations als maatschappelijke participatie.
Bron: Cordaan






