NS bedankt TreinSchoon! medewerkers voor hun harde werken

NS bedankt TreinSchoon! medewerkers voor hun harde werken

Dagelijks zorgen de schoonmaakmedewerkers van TreinSchoon! ervoor dat de internationale treinen in Nederland schoon rondrijden. TreinSchoon! is een gezamenlijke onderneming van Succes Volendam en CSU. Op 26 maart was de aftrap van een serie feestelijke bijeenkomsten om deze treinschoonmakers in het zonnetje te zetten. Onder het genot van een broodje shoarma en verse vis, ontvingen alle medewerkers een bonus van NS.Volg Service Management op LinkedIn:

Deze bonus is onderdeel van het contract tussen Treinschoon! en NS en wordt jaarlijks uitgekeerd bij het behalen van vooraf vastgelegde prestaties bovenop de reguliere uitvoering. De bonus komt volledig ten goede van de operationele schoonmakers en voormannen, “een voorbeeld in de schoonmaakbranche”.

Kwaliteit en veiligheid

Maaike Kranenborg, hoofd landelijk bureau reiniging NS, spreekt met waardering over de medewerkers: “De bonus die krijgen de schoonmaakmedewerkers niet voor niets. Die hebben ze echt zelf verdiend met het behalen de van kwaliteit en door veilig te werken. 77% van de reizigers gaf in 2018 een zeven of hoger voor de reinheid van de trein. Ik ben er ontzettend trots op en dat mogen zij zeker ook op zichzelf zijn.”

Medewerkers TreinSchoon! zijn belangrijkste mensen

Nico Schokker, operationeel directeur TreinSchoon!: “Voor het zesde jaar op rij vieren we samen deze avond. Onze medewerkers zijn de belangrijkste mensen voor ons. Zij leveren kwaliteit in het schoonmaken van treinen. Maar ook door allerlei andere werkzaamheden zorgen zij voor een nog hogere klanttevredenheid. Bijvoorbeeld door gevonden voorwerpen te registreren en terug te (laten) bezorgen bij de reizigers. De reizigers waarderen dit enorm. Daar krijg ik nou een warm hart van. We gaan er ook dit jaar weer met z’n allen tegenaan!”

Lees ook
De lessen van 6 jaren schoonmaak van treinen (contract weer op de markt)
NS kiest opnieuw TreinSchoon! als treinschoonmaakpartner