Facto
  • Start gratis proefperiode
  • Inloggen
  • Werkplek
  • Hospitality
  • Duurzaam
  • Smart FM
  • Catering
  • Schoonmaakbedrijven
    • Actueel
    • Branche
    • Ondernemen
    • Sponsored Content
    • Interviews
    • Blogs
    • Magazines
  • Huisvesting
  • Facto Congres

Veranderingen voor directie van facilitair adviesbureau CSG

Gepubliceerd: 20 dec. 2019Gewijzigd: 06 sep. 2023
Veranderingen voor directie van facilitair adviesbureau CSG

Anouk Dumans-de Hoog versterkt per 1 januari 2020 de directie van facilitair adviesbureau CSG in Culemborg. Huidig adjuct-directeur Cindy van der Blom treedt per 1 januari 2020 uit de directie. Daardoor bestaat de directie van CSG vanaf 1 januari 2020 uit Tirza Dingelstad en Anouk Dumans-de Hoog.Volg Service Management op LinkedIn:

Op de foto: Tirza Dingelstad (links) en Anouk Dumans-de Hoog (rechts). Bron: CSG

Anouk Dumans-de Hoog begon haar carrière in 2007 bij Facilicom, waar ze onder meer als salesmanager werkte op de tenderafdeling. In 2011 maakte ze de overstap naar ISS, waar ze veel ervaring opdeed op commercieel vlak, en in het bijzonder op het gebied van Europees aanbesteden. Daarna heeft zij ruim vijf jaar in diverse rollen gewerkt bij BOB-KOB Opleidingen.

Breder kijken dan je eigen functie

“Door voor een MKB-bedrijf (BOB-KOB) te werken, kom je dicht bij de directie te staan. Het leuke van een kleiner bedrijf is dat je al snel meer taken en verantwoordelijkheden krijgt en breder leert kijken dan je eigen functie. Dit heeft gesmaakt naar meer, dus toen Tirza en Wim mij benaderden met de vraag of ik interesse had in een directiefunctie bij CSG, heb ik deze kans met beide handen aangepakt. Gedurende de afgelopen jaren hebben wij altijd nog contact gehouden en het is dan ook voor mij een fantastisch kans en eer om in dit familiebedrijf te mogen gaan ondernemen”, vertelt Anouk.

Tirza Dingelstad: “Wij verwelkomen Anouk met een warm hart en kijken uit naar de samenwerking met haar. Met Anouk krijgen wij een facilitaire professional binnen die samen met ons de CSG propositie verder kan ontwikkelen. Hierdoor kunnen we met complementaire energie de snelheid waarin ontwikkelingen en innovaties elkaar opvolgen vormen en tegemoet treden.”

Rechten studeren

Cindy van der Blom werkt al sinds 2002 bij CSG , en sinds 2010 als adjunct directeur en teamleider aanbestedingen. “Ik heb altijd de ambitie gehad om rechten te gaan studeren. Nu mijn privé situatie in een stabiel en rustig vaarwater is gekomen, wilde ik hiervan gebruik maken en heb ik bij Tirza aangegeven dat ik graag rechten wilde gaan studeren. Tirza reageerde hier zeer ondersteunend en enthousiast op, waardoor we meteen zijn gaan organiseren. Ik wilde namelijk naast het fulltime student zijn, CSG als organisatie absoluut niet verlaten. Ik heb altijd veel plezier gehad in mijn werk, met de klanten en mijn collega’s binnen CSG en Kaleidon. Het is heel fijn dat er samen met mij naar een werkbare oplossing voor beide partijen is gezocht en gevonden.”

Dit houdt in dat Van der Blom per 1 januari 2020 geen onderdeel meer uitmaakt van de directie van CSG. Wel houdt ze zich nog voor een aantal uren per week bezig met de kwaliteit van de aanbestedingen en het ontwikkelen van aanbestedingsstrategieën.

Samenwerking voortzetten

Tirza Dingelstad vult aan: “Natuurlijk moest ik even wennen aan het idee toen Cindy haar droom en passie met mij deelde, maar ik had meteen ook heel veel respect voor haar durf om nu een dergelijke carrièreswitch te maken. Ik heb jarenlang met veel plezier samen met Cindy gewerkt. Dat ga ik natuurlijk wel deels missen, in het bijzonder vanwege haar kennis, kunde en ervaring op het gebied van (Europees) aanbesteden. Gelukkig is zij niet weg en kunnen we nog steeds samen blijven werken.”

  1. Vacatures

  2. Ministerie van Defensie

    Planner

    Ministerie van Defensie logo
  3. Ministerie van Defensie

    Hoofd Facilitair

    Ministerie van Defensie logo
Bekijk vacatures

Schoonmaaknieuws in je mailbox

Meld je aan en ontvang 2x per week de Service Management nieuwsbrief

Lees ook

  • adviesbureau22 nov. 19

    Key-Quality haalt nieuwe Directeur Bedrijfsvoering binnen

    Facilitair adviesbureau Key-Quality heeft een nieuwe Directeur Bedrijfsvoering aangenomen. Vanaf 1 maart 2020 bekleedt Anouk Rehaen deze functie, laat Patrick Wiggerman (directeur bij Key-Quality) verheugd weten via LinkedIn. Volg Service Management op LinkedIn:

Mijn artikeloverzicht

Onderwerpen aanpassen

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.

Inloggen

Uitgelicht door de redactie

Beeld: Arno Vredevoort, manager Technisch Beheer en Onderhoud bij Nij Smellinghe.

Ziekenhuis Nij Smellinghe gaat volledig gasloos: 'Je moet het lef, het geld en de mensen hebben'

  1. GesponsordDe échte sleutel tot continuïteit in schoonmaak
  2. Appèl verzorgt vanaf augustus catering Hogeschool Leiden
  3. Maastricht UMC+ koopt mobiele waterkering: 'Bereid je voor op klimaatadaptatie en denk verder dan wat je hebt meegemaakt'
  4. 6 voorbeelden van verduurzaming in de zorg
  5. Amabel Chiarito wint ISS Workplace Talent of the Year 2026
  6. Visie op schoonmaak cruciaal: deze drie kwaliteitscriteria hanteert TU Delft
  7. Schoonmaak-cao rond: meer loon en reiskostenvergoeding

Eerder verschenen

  1. Rijkswaterstaat schrapte duurzaamheid bij Zuidasdok: hoe zit dat intern?
  2. Rijksvastgoedbedrijf vervangt alle verlichting voor 2028
  3. Gentse ziekenhuizen testen hergebruik van ongeopend medisch materiaal
  4. Gesponsord'Wij zorgen dat inkoopprofessionals het verschil kunnen maken'
  5. Het Slotervaart (50.000m2): unieke rol voor FM in multi-tenant zorggebouw
  6. GesponsordManutan maakt duurzaam meubilair inkopen volwassen
  1. Opschalen facilitaire dienstverlening bij Defensie broodnodig: 'Geen tijd te verliezen'
  2. GesponsordRol kantoor anno 2026: 'Meer een sociale en inhoudelijke hub'
  3. Nieuwe schoonmaakaanbesteding TU Delft: 'Zonder ondergrens gaan leveranciers prijsduiken'
  4. Gemeente Amsterdam kiest voor Amstelgebouw voor 20.000 medewerkers
  5. Anders vastpakken is een (mooie) uitdaging
  6. Máxima Medisch Centrum start met digitaal bestellen maaltijden voor patiënten
  • Nieuwsbrieven
  • Klantenservice
  • Over Facto
  • Contact
  • Adverteren
  • Vacatures

Direct naar

  • Nieuws
  • Facto Magazine
  • Digimagazine
  • Boeken
  • Facto Academy
  • Partner of choice

Vakkennis

  • Management en organisatie
  • Werkplek
  • Duurzaamheid
  • Hospitality

  • Smart buildings
  • Young Facility
  • Catering
  • Schoonmaak

Ook interessant

  • Schoonmaakbedrijven
  • Arbo Online
  • Hybride werken
  • instagram
  • facebook
  • Facto LinkedIn

Facto is onderdeel van VMN media. Lees in ons manifest waar VMN media voor staat. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Algemene Voorwaarden en Privacy en Cookie beleid | Privacy instellingen