Facto
  • Start gratis proefperiode
  • Inloggen
  • Werkplek
  • Hospitality
  • Duurzaam
  • Smart FM
  • Catering
  • Schoonmaakbedrijven
    • Actueel
    • Branche
    • Ondernemen
    • Sponsored Content
    • Interviews
    • Blogs
    • Magazines
  • Huisvesting
  • Facto Congres

CSU sluit zich aan bij Partnerfonds Brainport

Gepubliceerd: 26 jan. 2023Gewijzigd: 06 sep. 2023
CSU sluit zich aan bij Partnerfonds Brainport

CSU is het nieuwe jaar 2023 voortvarend begonnen. Zo heeft het bedrijf zich recent aangesloten bij Partnerfonds Brainport.

Het schoonmaakbedrijf is verheugd over de samenwerkingsovereenkomst met Partnerfonds Brainport. Het past bij de visie om een bijdrage te leveren aan het financieel weerbaar maken van mensen en het helpen bij het bestrijden van laaggeletterdheid. “Wij zijn al een tijd bezig met het verbeteren van het fysiek, mentaal en financieel welbevinden van onze eigen werknemers. Die kennis willen we nu graag delen”, laat Esmee Ficheroux, lid van de Raad van Bestuur van CSU weten op de sociale media van het bedrijf.

Kennis en ervaring

Partnerfonds-voorzitter Staf Depla is eveneens blij: "Binnen Partnerfonds Brainport gaat het niet om praten, maar om resultaten. We willen dat iedereen die in de economisch succesvolle Brainportregio woont, daarvan mee kan profiteren. CSU neemt veel kennis en ervaring mee die kan helpen om dat doel te bereiken."

Top Employer-certificaat

Een ander nieuwtje dat bekendgemaakt werd is dat CSU wederom het Top Employer-certificaat heeft bemachtigd. “We zijn enorm trots op al onze medewerkers. Samen hebben we opnieuw het certificaat verdiend en we zien de toewijzing als een bewijs dat onze HR-aanpak werkt”, aldus John van Hoof, voorzitter Raad van Bestuur van CSU.

Sneller instroom van nieuwe medewerkers

Afgelopen jaar voerde CSU onder meer verbeteringen door op het gebied van arbeidsmarktcommunicatie. Sollicitaties worden beter gemonitord en de processnelheid ging omhoog. Van Hoof: “Voor sollicitanten was er veel sneller duidelijkheid en we genereerden sneller instroom van nieuwe medewerkers.”
Het Top Employers Institute toetst bedrijven onder meer op loopbaanontwikkeling, bedrijfscultuur, medewerkerswelzijn, onboarding en andere HR-thema’s.

  1. Vacatures

  2. Ministerie van Defensie

    Planner

    Ministerie van Defensie logo
  3. Ministerie van Defensie

    Hoofd Facilitair

    Ministerie van Defensie logo
Bekijk vacatures

Schoonmaaknieuws in je mailbox

Meld je aan en ontvang 2x per week de Service Management nieuwsbrief

Lees ook

  • overname24 jun. 25

    CSU draagt cateringactiviteiten over aan Vermaat Groep

    Per 1 juli 2025 draagt facilitair dienstverlener CSU zijn volledige cateringportefeuille over aan Vermaat Groep. Het gaat om de overgang van opdrachtgevers, lopende contracten en circa 45 medewerkers van ICS Catering. Deze organisatie werd begin 2024 onderdeel van CSU. Beide bedrijven spreken van een strategische stap richting verdere specialisatie binnen hun eigen kernactiviteiten.

  • Best Practice Award27 dec. 24

    Wat kunnen we leren van de finalisten van de Best Practice Award 2024? "Iedereen op een gelijkwaardige manier betrokken bij het werk"

    Op 14 november mochten schoonmaakbedrijven Gom Schoonhouden en Keus Schoonmaak hem mee naar huis nemen: de Best Practice Award 2024 van de Code Verantwoordelijk Marktgedrag. Waarom hun samenwerkingen zo bijzonder zijn? En wat we kunnen leren van deze en de andere best practices die zich dit jaar finalist mochten noemen? We snuffelden de juryrapporten door en zochten het uit. Vandaag: de samenwerking van CSU en Summio Parc Heihaas.

  • bijeenkomst25 nov. 24

    CSU Congres 2024: Laat facility voortouw nemen

    Op 12 november 2024 vond het jaarlijkse CSU Congres plaats in het Beatrix Theater in Utrecht. Dit jaar stond facility in de spotlight, want facility is toch de spil binnen iedere organisatie. De behoefte aan duurzame bedrijfsvoering, gedragen door medewerkers en bezoekers, vraagt om een duidelijk spoor en om facility managers die het voortouw nemen.

  • cao19 sep. 24

    Schoonmaakbedrijven positief over nieuwe cao schoonmaak: "Loon verhogen doe je om de poort open te zetten" 

    De nieuwe cao schoonmaak- en glazenwassersbranche ligt er en de branche werkt er ondertussen alweer twee maanden onder. Met nieuwe loonsverhogingen, een vastgelegde reiskostenvergoeding en loyaliteitsbonus en nieuwe afspraken over opleidingen en het aantrekkelijk houden van het vak, is het weer even inregelen voor schoonmaakbedrijven. Hoe kijkt de branche aan tegen de nieuwe cao? We vroegen een groot, midden en klein bedrijf om een dwarsdoorsnede van de branche te krijgen.

Mijn artikeloverzicht

Onderwerpen aanpassen

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.

Inloggen

Uitgelicht door de redactie

Beeld: Arno Vredevoort, manager Technisch Beheer en Onderhoud bij Nij Smellinghe.

Ziekenhuis Nij Smellinghe gaat volledig gasloos: 'Je moet het lef, het geld en de mensen hebben'

  1. GesponsordDe échte sleutel tot continuïteit in schoonmaak
  2. Appèl verzorgt vanaf augustus catering Hogeschool Leiden
  3. Maastricht UMC+ koopt mobiele waterkering: 'Bereid je voor op klimaatadaptatie en denk verder dan wat je hebt meegemaakt'
  4. 6 voorbeelden van verduurzaming in de zorg
  5. Amabel Chiarito wint ISS Workplace Talent of the Year 2026
  6. Visie op schoonmaak cruciaal: deze drie kwaliteitscriteria hanteert TU Delft
  7. Schoonmaak-cao rond: meer loon en reiskostenvergoeding

Eerder verschenen

  1. Rijkswaterstaat schrapte duurzaamheid bij Zuidasdok: hoe zit dat intern?
  2. Rijksvastgoedbedrijf vervangt alle verlichting voor 2028
  3. Gentse ziekenhuizen testen hergebruik van ongeopend medisch materiaal
  4. Gesponsord'Wij zorgen dat inkoopprofessionals het verschil kunnen maken'
  5. Het Slotervaart (50.000m2): unieke rol voor FM in multi-tenant zorggebouw
  6. GesponsordManutan maakt duurzaam meubilair inkopen volwassen
  1. Opschalen facilitaire dienstverlening bij Defensie broodnodig: 'Geen tijd te verliezen'
  2. GesponsordRol kantoor anno 2026: 'Meer een sociale en inhoudelijke hub'
  3. Nieuwe schoonmaakaanbesteding TU Delft: 'Zonder ondergrens gaan leveranciers prijsduiken'
  4. Gemeente Amsterdam kiest voor Amstelgebouw voor 20.000 medewerkers
  5. Anders vastpakken is een (mooie) uitdaging
  6. Máxima Medisch Centrum start met digitaal bestellen maaltijden voor patiënten
  • Nieuwsbrieven
  • Klantenservice
  • Over Facto
  • Contact
  • Adverteren
  • Vacatures

Direct naar

  • Nieuws
  • Facto Magazine
  • Digimagazine
  • Boeken
  • Facto Academy
  • Partner of choice

Vakkennis

  • Management en organisatie
  • Werkplek
  • Duurzaamheid
  • Hospitality

  • Smart buildings
  • Young Facility
  • Catering
  • Schoonmaak

Ook interessant

  • Schoonmaakbedrijven
  • Arbo Online
  • Hybride werken
  • instagram
  • facebook
  • Facto LinkedIn

Facto is onderdeel van VMN media. Lees in ons manifest waar VMN media voor staat. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Algemene Voorwaarden en Privacy en Cookie beleid | Privacy instellingen