Code Schoonmaak en FMN organiseren kennissessie over verlagen verzuim in schoonmaak

Code Schoonmaak en FMN organiseren kennissessie over verlagen verzuim in schoonmaak

De Code Verantwoordelijk Marktgedrag Schoonmaak en Facility Management Nederland (FMN) organiseren op donderdag 11 december in Ede een kennissessie over het verlagen van verzuim in de schoonmaakbranche.

'In de schoonmaak is al jaren duidelijk wat er nodig is om verzuim te verlagen: persoonlijke aandacht, goed leiderschap, ruimte voor ontwikkeling. En toch… blijft het verzuim veel hoger dan in andere sectoren. We doen ons best, investeren in mensen, programma’s, trainingen en inzetbaarheid, maar structureel verandert er te weinig', aldus de organisatie.

Waarom lukt het niet? 

'Wat houdt ons tegen om te doen wat we allemaal weten? Wat betekent dit voor aanbestedingen en bij de uitvoering van de werkzaamheden conform contract? Wie en wat hebben we écht nodig om het wél voor elkaar te krijgen?', vervolgt de uitnodiging.   

'Tijdens deze kennissessie gaan we daar met elkaar eerlijk, scherp en open over in gesprek. Niet over cijfers of protocollen, maar over gedrag, lef en samenwerking tussen opdrachtgever, intermediair, schoonmaakbedrijf en schoonmaker. '

Programma: 

  • Opening door Bert van Boggelen (Code Schoonmaak) en FMN 
  • Toelichting op het thema door Wim Davidse (onderzoeker, trendwatcher en arbeidsmarktstrateeg)  en Rolf Jorna (HR directeur Asito) 
  • Panelgesprek met leidinggevenden uit de schoonmaak over de leidinggevende als cruciale succesfactor: Michael Schreppers (Vebego), Mohamed Ahadout (Apleona) en Martine van der Graaf (1Nergiek) 
  • 2 rondes ronde tafelgesprekken aan de hand van stellingen 
  • Netwerkborrel en walking diner 

Deze kennissessie is bedoeld voor opdrachtgevers, opdrachtnemers, HR-professionals, medewerkers en intermediairs in de schoonmaakbranche.  

Praktische informatie

Wanneer: Donderdag 11 december van 15.00 tot 19.00 uur
Waar: Mauritskazerne, Ede 
Kosten: Geen - toegang is gratis
Aanmelden: Via dit formulier