Facto
  • Start gratis proefperiode
  • Inloggen
  • Werkplek
  • Hospitality
  • Duurzaam
  • Smart FM
  • Catering
  • Schoonmaakbedrijven
    • Actueel
    • Branche
    • Ondernemen
    • Sponsored Content
    • Interviews
    • Blogs
    • Magazines
  • Huisvesting
  • Facto Congres

The Hague Mariott Hotel en EW zetten samenwerking voort

Gepubliceerd: 29 apr. 2024Gewijzigd: 01 mei 2024
The Hague Mariott Hotel en EW zetten samenwerking voort

EW Facility Services is sinds 2017 de schoonmaakpartner van The Hague Marriott Hotel in hartje Den Haag. Met de ondertekening van de nieuwe samenwerkingsovereenkomst richten EW en The Hague Marriott Hotel zich ook de komende jaren op gezamenlijke groei.

De samenwerking kenmerkt zich door het gevoel van een echte partnerschap met heldere communicatie en is gericht op het bieden van een vijfsterren gastbeleving. Sting Mulders, Operations Manager The Hague Marriott Hotel: “Ik ben ervan overtuigd dat we samen een mooie toekomst tegemoet gaan. Iedere dag zetten we een stap om het nog beter te doen.”

Leestip:

Leestip:

NVZ: Enzymen in schoonmaakmiddelen – Effectief, duurzaam én veilig 

Flexibiliteit, kwaliteit en proactiviteit

Het kwaliteitsniveau, de flexibele uitvoering en op maat gemaakte oplossingen. Dat waren in 2017 de criteria waardoor The Hague Marriott Hotel besloot de schoonmaakdienstverlening aan EW toe te vertrouwen. De flexibiliteit, kwaliteit, het proactieve schoonmaakteam en de hospitality filosofie, in combinatie met een goede samenwerking, vormt de basis voor de voortzetting van de samenwerking. Mulders vervolgt: “Ik ben heel tevreden over het schoonmaakteam. Ze gaan verder dan alleen zorgen dat alle ruimtes schoon zijn. Er is een goede band met de collega’s binnen het hotel. Daarnaast maken ze onze gasten ook op andere manieren blij.” Janneke Verkerk, Algemeen Directeur EW Facility Services vult aan: “Die extra stap zetten, gastvrijheid en bijdragen aan de vijfsterren gastbeleving zit diepgeworteld in het DNA van onze collega’s. Fijn om te zien dat dit door The Hague Marriott Hotel ook zo ervaren wordt.”

Samenwerking intensiveren

In de samenwerking kijken The Hague Marriott Hotel en EW continu naar mogelijkheden om het iedere dag nog een beetje beter te doen, zowel op het gebied van kwaliteit als ook op duurzaamheid. Zo stapten ze van traditionele schoonmaakmiddelen over op schoonmaken met gestabiliseerd ozonwater. Beter voor het milieu en de schoonmaakmedewerkers. Ook werden de schoonmaakcollega’s breder opgeleid om flexibeler in te kunnen spelen op drukke periodes en implementeerde EW een transparant communicatiekanaal. Daardoor kan het team snel reageren op vragen.

Verkerk: “De komende jaren zijn gericht op borging, bewaking en doorontwikkelen van onze dienstverlening, bijvoorbeeld door een slimmere inzet van turn over tijdens lage en hoge seizoenen. Daarnaast richten we ons op het introduceren van innovaties en verder intensiveren van onze samenwerking om te anticiperen op de veranderende behoeften van gasten en hun beleving.” Mulders: “De afgelopen jaren hebben EW en The Hague Marriott Hotel elkaar steeds beter leren kennen. We weten van elkaar wat de verwachtingen zijn en wat we aan elkaar hebben. De komende jaren blijven we scherp naar de dienstverlening kijken. Er zullen uitdagingen zijn, maar dat gaat beide kanten op. We willen samen verbeteren zodat we gasten een fantastisch verblijf in ons hotel bieden.”

Ook interessant:

Ook interessant:

Alies ten Have benoemd in Raad van Bestuur Total Care

Zorg voor je medewerkers

Voor The Hague Marriott Hotel zijn mensen heel belangrijk: "Zorg goed voor je medewerkers en zij zullen goed voor de klanten zorgen” is hierin de filosofie. En dat geldt ook voor het schoonmaakteam. Als blijk van waardering voor de schoonmaakcollega’s van EW en ter inspiratie voor anderen, ondertekende general manager van The Hague Marriott Hotel André Aaij onlangs de Code Verantwoordelijk Marktgedrag Schoonmaak. Aaij: “De code staat voor een eerlijke en nette behandeling van de schoonmaakmedewerkers in alle opzichten. Een focus die wij als The Hague Marriott Hotel al jaren intern hanteren door hen overal bij te betrekken en als onderdeel van óns team aan te duiden!” Verkerk ziet het als een mooie erkenning voor de schoonmaakmedewerkers van EW: “Wat The Hague Marriott hotel voor onze collega’s een fijne werkplek maakt, is dat er geen onderscheid tussen EW en de collega’s van het hotel wordt gemaakt. Ze maken naast EW ook onderdeel uit van de Marriott familie. Dat is voor zowel onze collega’s als de collega’s van Marriott het fundament waarop onze samenwerking prettig verloopt.”

Lees meer:

  • EW en partners recycleden al 5000 kilo textiel
  • Pathé kiest voor hospitality expert EW Facility Services
  • Meer aandacht nodig voor werktijden in de RI&E
  1. Vacatures

  2. Ministerie van Defensie

    Receptionist MRC

    Ministerie van Defensie logo
  3. Ministerie van Defensie

    Planner

    Ministerie van Defensie logo
Bekijk vacatures

Schoonmaaknieuws in je mailbox

Meld je aan en ontvang 2x per week de Service Management nieuwsbrief

Lees ook

  • schoonmaakcontract1 jun. 26

    Succes Schoonmaak breidt werkzaamheden voor GVB verder uit

    Succes Schoonmaak heeft zijn samenwerking met GVB opnieuw uitgebreid. Vanaf 1 oktober 2026 verzorgt het schoonmaakbedrijf de schoonmaak van de trams van het Amsterdamse vervoersbedrijf. Een maand later, vanaf 1 november, komen daar ook de bussen bij.

  • Het Teylers Museum (Bron: EW Facility Services)
    schoonmaakcontract12 mei 26

    Teylers Museum kiest EW Facility Services als schoonmaakpartner

    Teylers Museum in Haarlem heeft EW Facility Services geselecteerd als nieuwe schoonmaakpartner. Aan de keuze ging een Europese aanbesteding vooraf.

  • schoonmaakcontract8 mei 26

    Gom Zorg en Koninklijke Visio verlengen samenwerking

    Gom Zorg en Koninklijke Visio hebben hun samenwerking verlengd. Beide organisaties werken sinds december 2023 samen, nadat Gom Zorg de aanbesteding voor de schoonmaakdienstverlening won.

  • schoonmaakcontract24 apr. 26

    Stedelijk Museum Amsterdam kiest voor EW Facility Services

    Het Stedelijk Museum Amsterdam heeft na een aanbestedingstraject de schoonmaakdienstverlening gegund aan EW Facility Services.

Uitgelicht door de redactie

Beeld: Floris Doeglas, projectleider energiebesparing bij de Rijksuniversiteit Groningen.

Verduurzaming kennisinstellingen: RUG bespaart op schoonmaak, koffiezetapparaten en printers

  1. Albron verzorgt komende jaren voeding patiënten Radboudumc
  2. PHI Factory bestaat 10 jaar 'We durven kwetsbaar te zijn'
  3. GesponsordManutan maakt impact refurbished meubilair inzichtelijk
  4. Oproep: bij wie mag Facto een hapje mee-eten?
  5. Dit zijn de 5 best gelezen artikelen in mei 2026
  6. Maybrit Admiraal en Joyce Biesheuvel te gast in volgende Facto Podcast
  7. Jan Tromp start als manager facilitair bedrijf bij Gelre ziekenhuizen

Mijn artikeloverzicht

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.

Inloggen

of maak een account aan

Eerder verschenen

  1. Facto Facts: terugblik op de eerste twee thema's
  2. GesponsordGedrag bepaalt succes van herbruikbare bekers op kantoor
  3. Rijkswaterstaat schrapte duurzaamheid bij Zuidasdok: hoe zit dat intern?
  4. Circulair kantoormeubilair: van ambitie naar praktijk
  5. Deze FM'ers wisselden begin 2026 van baan
  6. Slimme afvalbak helpt tegen voedselverspilling: meten in plaats van gokken
  1. GesponsordDe échte sleutel tot continuïteit in schoonmaak
  2. Appèl verzorgt vanaf augustus catering Hogeschool Leiden
  3. 6 voorbeelden van verduurzaming in de zorg
  4. Amabel Chiarito wint ISS Workplace Talent of the Year 2026
  5. Visie op schoonmaak cruciaal: deze drie kwaliteitscriteria hanteert TU Delft
  6. Schoonmaak-cao rond: meer loon en reiskostenvergoeding
  • Nieuwsbrieven
  • Klantenservice
  • Over Facto
  • Contact
  • Adverteren
  • Vacatures

Direct naar

  • Nieuws
  • Facto Magazine
  • Digimagazine
  • Boeken
  • Facto Academy
  • Partner of choice

Vakkennis

  • Management en organisatie
  • Werkplek
  • Duurzaamheid
  • Hospitality

  • Smart buildings
  • Young Facility
  • Catering
  • Schoonmaak

Ook interessant

  • Schoonmaakbedrijven
  • Arbo Online
  • Hybride werken
  • instagram
  • facebook
  • Facto LinkedIn

Facto is onderdeel van VMN media. Lees in ons manifest waar VMN media voor staat. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Algemene Voorwaarden en Privacy en Cookie beleid | Privacy instellingen