Voormalig treinschoonmaker in Raad van Commissarissen bij afvalverwerker

Voormalig treinschoonmaker in Raad van Commissarissen bij afvalverwerker

Van schoonmaker naar commissaris: het kan, blijkt uit het verhaal van Tim Edwards. Veertig jaar lang werkte hij als treinschoonmaker en nu is hij benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen bij afvalverwerkingsbedrijf Rd4. Opmerkelijk, aangezien commissarissen vaak uit een bepaald milieu komen.

De oud-schoonmaker is voorgedragen door het gemeentebestuur van Heerlen, meldt 1limburg.

Andere bestuurscultuur

Wethouder Casper Gelderblom laat aan de nieuwssite weten echt enthousiast te zijn. "Vaak komen commissarissen uit een gesloten circuit. Maar ik wilde het anders aanpakken. Dit is een voorbeeld van hoe het ook kan. Een bescheiden bijdrage aan een andere bestuurscultuur."

Volgens de wethouder is Edwards' waardevolle praktijkervaring als treinschoonmaker met daarnaast de jarenlange ervaring als bestuurder bij een vakbond en pensioenfonds een gouden combinatie voor een functie als commissaris bij Rd4.

Dit is een voorbeeld van hoe het ook kan.

Edwards neemt in de Raad van Commissarissen van het afvalbedrijf namens Heerlen plaats. Rd4 verzorgt voor Heerlen en negen andere Zuid-Limburgse gemeenten de inzameling en verwerking van afval en grondstoffen.

Onderwerpen aanpassen

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.