Facto
  • Start gratis proefperiode
  • Inloggen
  • Werkplek
  • Hospitality
  • Duurzaam
  • Smart FM
  • Catering
  • Schoonmaakbedrijven
    • Actueel
    • Branche
    • Ondernemen
    • Sponsored Content
    • Interviews
    • Blogs
    • Magazines
  • Huisvesting
  • Facto Congres

Schoonmaakbedrijven scoren goed in de MT500

Gepubliceerd: 31 okt. 2023Gewijzigd: 01 nov. 2023
Schoonmaakbedrijven scoren goed in de MT500

De bekende MT 500 is weer gepubliceerd. Dit zijn de bedrijven met de beste reputatie uit het MT500-onderzoek van 2023 in de categorie Catering, schoonmaak, beveiliging en diverse zakelijke dienstverlening. Schoonmaakbedrijven CSU en ISS Facility Services halen veel hoge scores. Ook Sodexo , Dolmans Groep en Asito, Facilicom (inclusief Gom en Trigion), EW Facility Services, Vebego (inclusief Hago) behaalden in meerdere categorieën fraaie scores.

Jaarlijks vraagt MT/Sprout duizenden managers om input voor deze lijst. Al die meningen vormen de basis voor de MT500, het onderzoek naar de 500 grootste bedrijven met de beste reputatie. In de lijst met organisaties in de categorie Catering, schoonmaak, beveiliging en diverse zakelijke dienstverlening staat CSU op plek drie, en dat is de hoogste notering voor een schoonmaakbedrijf. Daarna volgen in de top tien: ISS Facility Services (7), Sodexo (8), Dolmans Groep (9) en Asito (10).

Lees ook

Lees ook

CSU is beste schoonmaakpartner van Nederland volgens MT500

In de categorie Runners-up voert Vebego (inclusief Hago) de lijst. Ook Facilicom (o.a. Gom en Trigion) en EW Facility Services staan genoteerd. Als het gaat om klantgerichtheid staat van de schoonmaakbedrijf CSU in de top drie. In dit rijtje staan verder genoteerd: Vebego (inclusief Hago), Asito, ISS Facility Services, Dolmans Groep, Facilicom (o.a. Gom en Trigion) en EW Facility Services.

Goed werkgeverschap

Als het gaat om ‘Excellente uitvoering’ hebben CSU, ISS Facility Services, Dolmans Groep, Sodexo, Facilicom (inclusief Gom en Trigion), Asito, Vebego (inclusief Hago) en EW Facility Services een plek in de top twintig bemachtigd. In de categorie ‘Goed werkgeverschap’ staan ISS Facility Services, CSU, Facilicom (inclusief Gom en Trigion), Sodexo, Asito, Vebego (inclusief Hago), EW Facility Services en Dolmans Groep in de top vijftien. Ook in de categorie ‘Duurzaam ondernemerschap’ staan veel schoonmaakbedrijven: CSU, ISS Facility Services, Sodexo, Vebego (inclusief Hago), Dolmansgroep, Asito, Facilicom (inclusief Gom en Trigion) en EW Facility Services.

Lees ook

  • Rising Star Twan Bouwhuis: 'AI, Superapps en Metaverse veranderen onze werkplekconcepten ' (facto.nl)
  • Publiek kiest derde finalist van de CSU Innovatie Award 2023 (facto.nl)
  • Sonja Koemans (Sophia Scholen): 'In dit werk moet je ook een zachte 'nee' kunnen verkopen' (facto.nl)
  1. Vacatures

  2. Ministerie van Defensie

    Planner

    Ministerie van Defensie logo
  3. Ministerie van Defensie

    Hoofd Facilitair

    Ministerie van Defensie logo
Bekijk vacatures

Schoonmaaknieuws in je mailbox

Meld je aan en ontvang 2x per week de Service Management nieuwsbrief

Mijn artikeloverzicht

Onderwerpen aanpassen

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.

Inloggen

Uitgelicht door de redactie

Beeld: Arno Vredevoort, manager Technisch Beheer en Onderhoud bij Nij Smellinghe.

Ziekenhuis Nij Smellinghe gaat volledig gasloos: 'Je moet het lef, het geld en de mensen hebben'

  1. GesponsordDe échte sleutel tot continuïteit in schoonmaak
  2. Appèl verzorgt vanaf augustus catering Hogeschool Leiden
  3. Maastricht UMC+ koopt mobiele waterkering: 'Bereid je voor op klimaatadaptatie en denk verder dan wat je hebt meegemaakt'
  4. 6 voorbeelden van verduurzaming in de zorg
  5. Amabel Chiarito wint ISS Workplace Talent of the Year 2026
  6. Visie op schoonmaak cruciaal: deze drie kwaliteitscriteria hanteert TU Delft
  7. Schoonmaak-cao rond: meer loon en reiskostenvergoeding

Eerder verschenen

  1. Rijkswaterstaat schrapte duurzaamheid bij Zuidasdok: hoe zit dat intern?
  2. Rijksvastgoedbedrijf vervangt alle verlichting voor 2028
  3. Gentse ziekenhuizen testen hergebruik van ongeopend medisch materiaal
  4. Gesponsord'Wij zorgen dat inkoopprofessionals het verschil kunnen maken'
  5. Het Slotervaart (50.000m2): unieke rol voor FM in multi-tenant zorggebouw
  6. GesponsordManutan maakt duurzaam meubilair inkopen volwassen
  1. Opschalen facilitaire dienstverlening bij Defensie broodnodig: 'Geen tijd te verliezen'
  2. GesponsordRol kantoor anno 2026: 'Meer een sociale en inhoudelijke hub'
  3. Nieuwe schoonmaakaanbesteding TU Delft: 'Zonder ondergrens gaan leveranciers prijsduiken'
  4. Gemeente Amsterdam kiest voor Amstelgebouw voor 20.000 medewerkers
  5. Anders vastpakken is een (mooie) uitdaging
  6. Máxima Medisch Centrum start met digitaal bestellen maaltijden voor patiënten
  • Nieuwsbrieven
  • Klantenservice
  • Over Facto
  • Contact
  • Adverteren
  • Vacatures

Direct naar

  • Nieuws
  • Facto Magazine
  • Digimagazine
  • Boeken
  • Facto Academy
  • Partner of choice

Vakkennis

  • Management en organisatie
  • Werkplek
  • Duurzaamheid
  • Hospitality

  • Smart buildings
  • Young Facility
  • Catering
  • Schoonmaak

Ook interessant

  • Schoonmaakbedrijven
  • Arbo Online
  • Hybride werken
  • instagram
  • facebook
  • Facto LinkedIn

Facto is onderdeel van VMN media. Lees in ons manifest waar VMN media voor staat. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Algemene Voorwaarden en Privacy en Cookie beleid | Privacy instellingen